Залишити звернення
23 березня
Едуард Прощук створив ініціативу для допомоги медикам Прикарпаття в час пандемії.

Політики, громадськість та бізнес об'єднуються у боротьбі проти пандемії коронавірусу в Україні.

«Ми створили ініціативу, до якої приєднались меценати, партнери, представники соціально-відповідального бізнесу, щоб допомогти медикам і медзакладам нашого округу. Зіткнулись з тим, що ціни на медичні засоби й ліки змінюються по днях, інколи навіть по годинах. Це обурює! В такий важливий для країни час недобросовісні підприємці спекулюють цінами на медичні засоби першої необхідності.

Але нам вдається реалізувати заплановане. Станом на сьогодні, вдалось знайти й замовити необхідні ліки та засоби індивідуального захисту для роботи медпрацівників, а саме: маски, рукавички, бахіли, антисептик, хірургічні халати й фартухи, шапочки ми доставимо медпрацівникам Рогатинської та Калуської районних лікарень і районної лікарні Калуської райради. Днями очікуємо доставку», - повідомив Едуард Прощук.

Народний депутат додав, що це лише початок, ініціативу й допомогу будуть нарощувати та акумулюють всі зусилля щоб придбати медичне обладнання та необхідні засоби захисту для лікарів.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!