Залишити звернення
25 травня
ЗеМолодіжка Івано-Франківщини відзначила 3 роки діяльності

У суботу, 25 травня, ЗеМолодіжка Івано-Франківщини відзначила 3 роки з часу створення. Ця організація об’єднала тисячі молодих людей з усієї України, які організовують івенти та форуми, розвиваючи українську молодіжну політику.

На захід завітав народний депутат України від Калущини Едуард Прощук. Нардеп під час зустрічі наголосив на важливості активності молоді в час повномасштабного вторгнення.

«Сьогодні, як ніколи, молоді люди мають усвідомлювати свою роль у політиці та активно брати участь у формуванні майбутнього своєї країни. Їхні свіжі ідеї, енергія та інноваційний підхід здатні привести до позитивних змін і реформ, які так необхідні нашій державі зараз та після війни», – наголосив Едуард Прощук.

Також нардеп поділився власним досвідом роботи у парламенті та розповів про важливість говорити про Україну на всіх можливих міжнародних майданчиках, зокрема й спортивного напрямку.

«Зараз важливо недопустити представників країни-агресора на Олімпійські ігри 2024 у Парижі. Для ефективної боротьби з ворогом спільно з колегами створили МФО «Національна спортивна платформа». В межах якого разом з НОК та Міністерством молоді й спорту працюємо над удосконаленням спортивних дипломатичних процесів та санкційної політики», – поділився народний депутат України Едуард Прощук.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!