Залишити звернення
23 травня
МФО «Національна спортивна платформа», НОК та Мінмолодьспорту офіційно підписали Меморандум про співробітництво

Офіційно Меморандум про співробітництво підписали Міжфракційне депутатське обʼєднання «Національна спортивна платформа», Національний Олімпійський комітет та Міністерство молоді й спорту України.

Участь у підписанні Меморандуму взяли голова МФО, народний депутат України, перший віце-президент АСБУ Едуард Прощук, заступник Міністра молоді та спорту України Олексій Нікітенко та голова НОК Вадим Гутцайт.

Спільний меморандум передбачає зокрема:

захист інтересів тренерів, спортсменів, спортивних федерацій, асоціацій та навчальних закладів спортивного спрямування, зокрема й на міжнародній арені;

напрацювання та лобіювання відповідних законодавчих ініціатив;

посилення роботи з парламентарями світу для відстоювання прав наших спортсменів та недопуску представників країн-агресорок до міжнародних змагань;

належне фінансування спортивної галузі й багато іншого.

«Колеги, дякую за роботу. Рухаємось по плану — попереду ще меморандум з МЗС й багато плідної роботи. Деталі про міжнародну спортивну дипломатію й санкційну роботу в цьому напрямі розповім згодом», – зазначив Едуард Прощук.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!