Залишити звернення
13 березня
З початку року на 20% зросли відрахування екологічного податку до держбюджету – народний депутат Едуард Прощук

З початку року сума нарахованого екологічного податку зросла майже на 20%, в порівнянні з січнем-лютим 2019. Як результат державний бюджет отримав 964 мільйонів гривень екоподатку.

За рахунок цих коштів є можливість фінансувати заходи для захисту навколишнього середовища, відновлення екології та раціонального використання природних ресурсів.

«Важливо, в перспективі разом із колегами з екологічного комітету, комітету з питань фінансів та міністерства енергетики й захисту довкілля будемо розробляти нову концепцію нарахування й розподілу екологічного податку», – наголосив Едуард Прощук.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!