Залишити звернення
20 листопада
«Роботи вже на фінішній прямій», – Едуард Прощук відвідав Академію вільної боротьби Прикарпаття.

У середу, 20 листопада народний депутат України від Прикарпаття Едуард Прощук побував у майбутньому корпусі Академії вільної боротьби імені Василя Федоришина. Академія створена на базі Прикарпатського національного університету.

«Впевнений Академія вільної боротьби Прикарпаття імені Василя Федоришина стане справжньою кузнею чемпіонів! Разом із заступником голови Комітету Верховної Ради України з питань молоді і спорту Василем Моканом відвідали створену на базі Прикарпатського університету академію. Ще пів року тому ми говорили про заснування академії та старт робіт, а зараз уже на фінішній прямій. Облаштували сучасну залу для занять з вільної боротьби, кросс зону, кімнату тренера та роздягальні для спортсменів»,

– прокоментував народний депутат.

Едуард Прощук додає, що очолить Академію декан факультету фізичного виховання і спорту Пикарпатського університету Ярослав Яців. Потужний тренерський склад готуватиме справжніх переможців. Молодь зможе водночас навчатись та професійно займатись боротьбою.

«Приємно, що наші зусилля оцінено. Дякую всій команді за підтримку та пророблену колосальну роботу»,

– відзначає Едуард Прощук.

Василь Мокан зазначив, що такі проекти важливі та дуже радий, що їх втілюють навіть за кошти меценатів.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!