Залишити звернення
15 квітня
Едуард Прощук ініціював створення міжфракційного депутатського об’єднання «Національна спортивна платформа»

Народний депутат України від Калущини ініціював створення міжфракційного депутатського об’єднання (МФО) «Національна спортивна платформа».

В межах цього обʼєднання народні депутати спільно з Міністерством молоді та спорту України, Національним олімпійським комітетом, Міністерством закордонних справ України, посольствами, міжнародними спортивними асоціаціями доноситимуть важливі факти про ситуацію в Україні на міжнародній арені.

15 квітня відбулася перша настановча зустріч з МФО «Національна спортивна платформа», НОК та Міністерства молоді й спорту.

«Ми уніфікували наші цілі й можливості в роботі, домовились системно працювати й підписати меморандум. Наразі готуємось до спільної зустрічі з МЗС України, щодо розробки для наших спортсменів єдиного меседж-боксу та єдиної інформаційної й комунікаційної рамки, поведінки, донесення важливих фактів про ситуацію в Україні на міжнародній арені. Плюс робота в напрямку спортивних санкцій, яку я очолюватиму. Проговорили, що варто робити від парламенту, а що від Ради національної безпеки й оборони України», – поділився народний депутат України, голова МФО Едуард Прощук.

Едуард Прощук наголосив, що міжнародні змагання – це важлива платформа, а українські спортсмени допомагають посилювати геополітичну підтримку України у світі.

«Важливо аби беручи участь в змаганнях наші спортсмени усвідомлювали, що вони не просто члени збірної, вони – представники України, і знали які важливі меседжі необхідно доносити за кордоном. Плюс, санкційна робота проти російських спортсменів, ми продовжуємо боротись, щоб росіян та білорусів на міжнародних змаганнях було якомога менше, щоб вони не могли отримати ліцензії на Олімпіаду».

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!