Залишити звернення
17 лютого
Прикарпаття з робочим візитом відвідав т.в.о. Міністра молоді та спорту України Матвій Бідний

В суботу, 17 лютого на Івано-Франківщину з робочим візитом завітав т.в.о. Міністра молоді та спорту України Матвій Бідний з командою. Під час заходу гості відвідали два спортивні навчальні заклади.

Зокрема, завітали в Академію боротьби Прикарпаття імені Василя Федоришина. Високопосадовець спільно з народним депутатом України, першим віцепрезидентом Асоціації спортивної боротьби України Едуардом Прощуком обговорив розвиток вільної боротьби Івано-Франківщини.

«Спорт у цей нелегкий час – один із пріоритетних напрямів. Адже український прапор повинен майоріти на світових аренах. Наші борці, зокрема й вихованці Академії боротьби своєю працею та високими результатами популяризують нашу державу у світі», – зазначив Матвій Бідний.

«Тішить, що Міністерство молоді та спорту України активно підтримує прикарпатських борців взаємодіючи з Асоціацією спортивної боротьби України. Така співпраця допоможе Академії боротьби Прикарпаття вийти на новий рівень», – зазначив перший віцепрезидент Асоціації спортивної боротьби України Едуард Прощук.

Також команда Міністерства та народний депутат Едуард Прощук відвідали Івано-Франківський спортивний ліцей у Микитинцях. Нині в навчальному закладі 332 вихованці тренуються з 10 видів спорту.

«Серед учнів ліцею 46 дітей ВПО з усіх областей України, які активно розвиваються в різних напрямках. Зустрілися з тренерами та вчителями. Саме цей навчальний заклад єдиний на Прикарпатті, де діти з різних регіонів можуть здобути всі необхідні навички, тому важливо їх підтримувати», – резюмував Едуард Прощук.

«Робота наших тренерів в регіонах – основа успіху національної збірної команди, чути та створювати для них умови – наше першочергове завдання!», – зазначив т.в.о. міністра молоді та спорту України Матвій Бідний.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!