Залишити звернення
18 січня
Едуард Прощук ініціював нараду щодо роботи ТОВ «Карпатнафтохім»

У четвер, 18 січня, народний депутат України Едуард Прощук ініціював робочу нараду щодо подальшої безперервної роботи підприємства ТОВ «Карпатнафтохім».

Раніше 30 грудня 2023 року «Укренерго» відключило від електропостачання підприємство «Карпатнафтохім», що в Калуші. Причина — заборгованість. Через це місто може залишитися без водопостачання, тепла й електроенергії. Крім того, є ризик забруднення повітря отруйними газами.

Нарада, яку ініціював народний депутат від Калущини Едуард Прощук щодо безперебійної роботи провідного підприємства в Калуші, відбулася під керівництвом Першого заступника міністра енергетики Юрія Власенка. Мета: спільно знайти вирішення ситуації, забезпечити постійну роботу ТОВ «Карпатнафтохім» та завадити техногенній катастрофі.

«Впродовж двох років повномасштабної війни керівництво та колектив підприємства намагалися зберегти діяльність, сплачуючи податки та заробітну плату людям. Однак через низку кримінальних проваджень ТОВ «Карпатнафтохім» зараз повністю юридично та фінансово паралізоване, що не дає можливості сплачувати заборгованість перед постачальником електроенергії. Така ситуація може призвести до фатальних наслідків зокрема й техногенного характеру», – зазначив народний депутат України Едуард Прощук.

За результатами наради, Едуард Прощук офіційно звернувся до голови Івано-Франківської ОВА Світлани Онищук щодо вирішення даної ситуації.

«Враховуючи, що за результатами наради не вдалось знайти шляхів вирішення ситуації, як народний депутат України офіційно звертаюся до голови Івано-Франківської ОВА Світлани Онищук з вимогою провести екстрене засідання регіональної комісії ТЕБ і НС, й вжити невідкладних заходів для запобігання потенційної катастрофи», – резюмував Едуард Прощук.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!