Залишити звернення
21 грудня
Едуард Прощук про екологію, роботу у ВРУ та Кубок України з вільної боротьби в ефірі ТРК «РАІ»

У програмі «Новий погляд» на ТРК «РАІ» народний депутат від Калущини Едуард Прощук розповів про екологічну ситуацію в країні, роботу у ВРУ, Кубок України з вільної боротьби та допуск росіян та білорусів на Олімпійські Ігри 2024 у Парижі.

Кубок України з вільної боротьби серед чоловіків та жінок

В грудні у Білій Церкві відбувся Кубок України з вільної боротьби серед чоловіків та жінок. Народний депутат від Калущини та перший віцепрезидент Асоціації спортивної боротьби України Едуард Прощук розповів, що прикарпатські спортсмени вибороли перше командне місце. Таким чином, привезли в Івано-Франківськ унікальний Кубок України.

«На дуже високому рівні відбувся Кубок України з вільної боротьби серед чоловіків та жінок у Білій Церкві. Щиро вдячний за організацію заходу голові Асоціації спортивної боротьби Київської області Малхазу Папіашвілі та президенту Асоціації спортивної боротьби України Юрію Копитко за постійну підтримку спортсменів. Наші борчині та борці показали чудові результати та особисті досягнення. Попереду у них чемпіонати світу та Олімпіада. Наші хлопці й дівчата з Івано-Франківщини вибороли перехідний Кубок України. Завдяки невтомній та результативній праці тренерів й спортсменів, серед яких є і вихованці Академія боротьби Прикарпаття імені Василя Федоришина, цього року кубок перебуватиме на Прикарпатті».

Благодійний фонд «Українська Єдність»

Едуард Прощук зазначив, що благодійний фонд «Українська Єдність» активно допомагає дітям захисників, ВПО та пораненим військовим. Зокрема, в день Святого Миколая для малечі, яка перебуває в Калуській ОТГ організували свято.

«Благодійний фонд «Українська Єдність» спільною з моєю дружиною, яка є засновницею фонду Людмилою Прощук подарував радість та посмішки дітям сиротам, дітям загиблих воїнів, ВПО та багатодітним сім’ям організувавши захід. 145 дітлахів отримали подарунки. Для нас важливо, щоб в цей непростий час не забували про тих, хто позбавлений батьківського піклування і забув як це радіти в свята. Також фонд співпрацює з іншими громадськими організаціями. Нещодавно в Івано-Франківську відбулася благодійна вечеря, під час заходу зібрали 50 тисяч доларів для ЗСУ та ВПО. Організували захід ГО "ВПО України", де наш фонд долучився. Зокрема, кошти спрямували: 109-ому окремо гірсько-штурмовому батальйону 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс», 50-му полку Національної Гвардії України імені полковника Семена Височана та внутрішньопереміщеним особам для купівлі й реконструкції житла українців, які втратили домівки внаслідок нападу росії. Тож ми передали три Mavik 3Т, які відправилися в 109 батальйон. А також, 3 монітори та комп'ютери, 6 рушниць для тренувань, 3 окуляр для управління дронами та багато турнікетів передали Національній гвардії Франківщини», – розповів Едуард Прощук.

Повний ефір доступний за посиланням: https://www.youtube.com/live/SpjTZXQhtnY?si=8KZr4K2isIhZCqRB

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!