Залишити звернення
19 грудня
Прикарпатські борці й борчині вибороли Кубок України з вільної боротьби

В Білій Церкві відбувся Кубок України з вільної боротьби серед чоловіків та жінок. Всі присутні зауважили високий професійний рівень організації змагань.

Цього року запровадили нагородження перехідним кубком команду області, борці й борчині якої здобудуть найбільшу кількість нагород за результатами змагань. Першими володарями перехідного Кубка стала команда Івано-Франківської області. Борці та борчині здобули одинадцять медалей, чотири з яких золоті.

«Вітаю всіх переможців, наших борчинь та борців, які показали чудові результати та особисті досягнення. Попереду у вас чемпіонати світу та Олімпіада, бажаю кожному і кожній успіху й наснаги. Окремі вітання нашим хлопцям і дівчатам з Івано-Франківщини, які вибороли Кубок України», – зазначив народний депутат України, перший віце-президент АСБУ Едуард Прощук.

Вага Кубку – 16 кілограмів, виготовлений він з надміцного алюмінієвого сплаву, покритий стерлінговим сріблом, а ручки оздоблені 22-каратним золотом. Створений він американською компанією Saxton Industrial у Каліфорнії.

«Кубок України став яскравим завершенням спортивного року для борцівської спільноти. Також це був один з етапів відбору на Чемпіонат Європи та ліцензійний турнір», – каже Президент Асоціації спортивної боротьби Юрій Копитко.

«Для мене особисто - це дуже важливий і хвилюючий проєкт, яким я жив останній рік. Разом з партнерами ми буквально загорілися ідеєю зробити трофей на роки. Трофей, який буде метою для кожного українського борця. Трофей, який буде легендою у спортивних династіях і спочатку буде у батька чи матері, а потім, через роки, вже у сина чи дочки. Пишаюсь, що ми змогли реалізувати цей амбітний проєкт і на роки дати ціль борцям з усієї країни. Тепер кожна область має прагнути його вибороти», – наголосив Президент Асоціації спортивної боротьби Київської області Малхаз Папіашвілі.

Слід зазначити, що борцівський Кубок увійшов до Національного реєстру Рекордів України, як найцінніший спортивний трофей в Україні.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!