Залишити звернення
14 грудня
Едуард Прощук в ефірі «Про головне в деталях» про допуск росіян та білорусів до участі в Олімпіаді 2024, роботу в парламенті та екологію

У четвер, 14 грудня, в програмі «Про головне в деталях» на ОТБ «Галичина» народний депутат від Калущини Едуард Прощук розповів про допуск росіян та білорусів під «нейтральним» прапором до участі в Олімпіаді 2024, актуальні законопроєкти у ВРУ, екологію України та діяльність БФ «Українська Єдність».

Про допуск росіян та білорусів до Олімпійських ігор 2024

Народний депутат від Калущини та перший віцепрезидент Асоціації спортивної боротьби України Едуард Прощук наголосив, що засуджує рішення МОК про допуск росіян та білорусів до Олімпіади 2024.. Адже, після злочинів, які вчинили терористи — їм немає місця серед цивілізованих країн.

«Днями Міжнародний олімпійський комітет допустив росіян і білорусів до участі в Олімпійських іграх 2024 під «нейтральним прапором». Це ганебне та неприпустиме рішення, яким МОК в черговий раз демонструє, що терористам все сходить з рук. Щоночі росіяни обстрілюють нашу країну, невже міжнародна спільнота хоче бачити поруч вбивць? Вкотре наголошую, що терористам не місце на Олімпійських іграх 2024. Зараз українські спортсмени активно готуються до змагань у Парижі, які відбудуться 11 серпня. Серед них борці та борчині – Ірина Коляденко та Жан Беленюк. Окрім того, на Олімпійських іграх Франківщину у спортивній гімнастиці представлятиме Анна Лащевська. Бажаю перемог нашим спортсменам та землячці. Нехай український прапор ще сильніше майорить на світовій арені та цим показує нашу незламність і віру в перемогу».

Про держбюджет

Едуард Прощук зазначив, що Парламент ухвалив законопроєкт №10000 – «Бюджет України на 2024 рік».

«На днях президент Володимир Зеленський підписав законопроєкт "Про державний бюджет України на 2024 рік". Так, доходи в державному бюджеті на 2024 закладені на рівні 1,768 трильйона гривень. Загалом майже половина держбюджету 2024 виділяється на галузь Міністерства оборони України. Зараз такий розподіл бюджету не може бути іншим. Адже, озброєння, медичне забезпечення, амуніція для наших захисників – на першому місці».

Про вплив воєнних дій в Україні на водні ресурси та стан довкілля

Член Екокомітету Едуард Прощук зазначив, що приблизно 80% питної води в Україні отримується з поверхневих водойм, зокрема, річка Дніпро є найбільшим джерелом водопостачання для українців.

«Якість води, яку ми вживаємо щоденно, безпосередньо залежить від стану водних ресурсів у річках та, значною мірою, від інтенсивності ситуації на фронті, рівня відповідальності підприємств-забруднювачів та нашого ставлення до екології. Водні ресурси страждають від забруднення промисловими та комунальними стоками, які містять важкі метали, органічні та бактеріологічні забруднювачі. Важливо здійснювати ефективний контроль і постійно удосконалювати систему водопостачання, щоб забезпечувати громадян чистою водою, адже це має прямий вплив на здоров’я людини. Враховуючи географічне розташування України, запаси води на її території розподіляються нерівномірно».

Повне відео ефіру доступне тут: https://www.youtube.com/watch?v=9UvN6S4EkcA

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!