Залишити звернення
10 березня
Едуард Прощук: огляд парламентської активності депутата у лютому. Аналіз громадської організації ОПОРА

У лютому Верховна Рада провела 13 пленарних засідань. На усіх з них був присутній Едуард Прощук.

Для оцінки участі народних депутатів у розгляді законотворчих ініціатив важливим є показник участі у голосуваннях (сума усіх голосувань депутата «за», «проти» і «утримався» за питання порядку денного). Загалом протягом лютого під час пленарних засідань відбулось 784 голосування. Показник участі у голосуваннях Едуарда Прощука – 90% засідань.

Впродовж місяця комітет з питань екологічної політики та природокористування, в якому працює Едуард Прощук, провів два засідання. Едуард Прощук відвідав одне з них. При визначенні показника присутності на засіданнях профільних комітетів, до складу яких входять депутати, бралися до уваги лише ті засідання, щодо яких оприлюднені протоколи засідань.

У лютому мажоритарники з Івано-Франківщини 18 разів були ініціаторами законодавчих ініціатив – 11 законопроектів і 7 проектів Постанов. При розробці і реєстрації законотворчих ініціатив використовували практику колективного законотворення. Індивідуальних законотворчих ініціатив протягом цього періоду парламентарі не реєстрували.

Найвищий показник законотворчої активності у Едуарда Прощука і Зіновія Андрійовича, які протягом лютого були співавторами 4 законотворчих ініціатив. Едуард Прощук співавтор 3 законопроектів і 1 проекту Постанови, а Зіновій Андрійович є серед ініціаторів 2 законопроектів і 2 проектів Постанов.

Також у лютому Едуард Прощук подав 1 депутатський запит до Кабінету Міністрів України.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2023 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!