Залишити звернення
4 грудня
Едуард Прощук поділився власним досвідом з молоддю ЗеМолодіжки Івано-Франківська

3 грудня, в Івано-Франківську відбувся круглий стіл на тему «Молодь. Дій», який організувала ЗеМолодіжка Івано-Франківськ. Одна із тем, яку обговорювали на заході була про чинники, які стримують молодь від участі в політичному житті країни і як цю ситуацію змінити. Серед спікерів – народний депутат України Едуард Прощук.

Едуард Прощук поділився власним досвідом у політиці та наголосив, що сьогодні вкрай потрібно сприяти формуванню здорового громадянського суспільства, та залученню молодих людей до державотворення України.

«Брати участь в політичному житті й впливати на прийняття тих чи інших рішень можна через: мирні мітинги, протести, петиції, колективні й індивідуальні звернення, об'єднання в ГО та молодіжні політичні організації. Ймовірно перепонами можуть стати недовіра до політичних інституцій та образу політика, який зараз часто намагаються спотворити», – наголосив Едуард Прощук.

Також Едуард Прощук поділився власним досвідом роботи нардепом та розповів, зокрема, про важливість говорити про Україну на всіх можливих міжнародних майданчиках.

«Наприклад, як наприкінці 2022 року в Америці наша жіноча збірна з боротьби блискавично та історично посіла 1 місце на кубку світу вперше за час незалежності. Дівчата показали силу й незламність в такий непростий час, довели, що ми є амбасадорами перемоги і водночас вони несли правду про війну в Україні, що є дуже важливо. Не можна допустити, щоб світ забув про нас, про те, що коїться в серці Європи», – ділиться народний депутат від Калущини Едуард Прощук.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!