Залишити звернення
7 листопада
Установча зустріч Екокомітету ВРУ та Комітету Європейського Парламенту з питань навколишнього середовища, громадського здоров'я та безпеки харчових продуктів (ENVI)

У вівторок, 7 листопада відбулася зустріч між Екологічним комітетом ВРУ та Комітетом Європейського Парламенту з питань навколишнього середовища, громадського здоров'я та безпеки харчових продуктів (ENVI).

Екокомітет представив Комітету Європейського Парламенту з питань навколишнього середовища, громадського здоров'я та безпеки харчових продуктів (ENVI) основні проблеми й виклики, що стоять перед країною. Окрім того, наголосили на масштабах руйнувань внаслідок вторгнення росії, загрозах щодо ситуації з Запорізькою АЕС, наслідках підриву на Каховській ГЕС.

«Обмінялись думками та запросили депутатів Європарламенту відвідати Україну та побачити реальні масштаби збитків російської агресії в Україні. Європейські колеги з комітету вражені наскільки багато наша країна працює в екологічному напрямку, навіть попри війну та зауважують, що український парламент є послідовним в імплементації європейського законодавства у сфері екології», – розповів член Екокомітету Едуард Прощук.

Голова комісії Паскаль Канфен наголосив, що Україна у сфері екології впевнено рухається на шляху до впровадження європейських директив і норм та виконання угоди про асоціацію й виконує умови зеленого курсу для зменшення викидів на європейському континенті.

«Це новий крок у нашій спільній роботі, пряма безпосередня комунікація між українськими та європейськими парламентарями, що дає нам певні можливості й перспективи, сподіваюсь. Така робота має відбуватись на регулярній основі», – зазначив голова комісії Паскаль Канфен.

Окрім того, під час зустрічі обговорили поточну роботу щодо підтримки в Україні Європейського зеленого курсу та зеленого переходу України, стан довкілля України під час військових дій, та вплив війни в Україні на довкілля Європи, рішення для відновлення природи, знешкодження небезпечних предметів, наближення українського законодавства до законодавства ЄС з питань охорони довкілля, досягнення та виклики.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!