Залишити звернення
27 вересня
Екокомітет розглянув Держбюджет на 2024 рік

У середу, 27 вересня, відбулось засідання Екокомітету на якому розглянули питання про Державний бюджет Україна на 2024 рік. Зокрема йдеться про законопроєкт – №10000.

Народний депутат Едуард Прощук на засіданні вніс пропозиції до законопроєкту №10000, зокрема в частині збільшення видатків для служб ДСНС України, Державної екологічної інспекції України, Держводагентства, Держгеонадр та Міндовкілля України.

Депутат зазначає, що через військову агресію росії, на Державну службу України з надзвичайних ситуацій в рази збільшилось навантаження по подоланню та ліквідації наслідків обстрілів, розмінування та евакуації населення тощо.

«Потрібно передбачити додаткове фінансування у розмірі близько 12 млрд грн на нагальну потребу у засобах, техніці та майні для подолання значних підтоплень територій, радіаційного, хімічного та біологічного захисту, додаткової грошової винагороди особам рядового і начальницького складу. Вніс свою пропозиції до рішення Комітету, зокрема, які стосуються обгрунтованого збільшення видатків для ДСНС, Держекоінспекції, Держводагентства, Держгеонадр та Міндовкілля в частині бюджетної програми «Здійснення природоохоронних заходів», – зазначив народний депутат, член парламентського Комітету з питань екологічної політики та природокористування Едуард Прощук.

Внаслідок стихійних лих на території Західної України влітку 2020 року зазнали пошкоджень та руйнувань десятки водогосподарських об’єктів, на відновлення яких необхідні значні кошти з державного бюджету. Станом на 2023 рік залишаються десятки водогосподарських об’єктів, які потребують відновлення ще з 2020 року.

«357 мільйонів гривень – це приблизно 20% від загальної потреби Державного агентства водних ресурсів на виконання робіт враховуючи підтримання в належному стані іншу водогосподарську інфраструктуру. Збільшення обсягу фінансування дозволить забезпечити подальше належне виконання завдань та функцій покладених на Держгеонадра».

Також Екокомітет проведе виїзне засідання в місті Звягель Житомирської області, щоб обговорити стан річок України.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!