Залишити звернення
27 лютого
Докладаю зусиль, щоб залучити якомога більше ресурсу для регіону й округу: Едуард Прощук

Народний депутат Едуард Прощук під час роботи на виборчому окрузі провів зустріч з ветеранами Афганістану, відвідав Калуське територіальне об'єднання ветеранів Афганістану та привітав усіх з річницею виведення військ.

«У Калуші одне з найчисленніших в області об'єднання ветеранів Афганістану. Мав честь та приємність сьогодні відвідати місцеву асоціацію, поспілкуватись та привітати хлопців з 31-ою річницею виведення військ з Афганістану. Війна тривала понад 9 років. Сила духу, яка є у цих людей, заслуговує неабиякої поваги», – зазначив народний депутат.

Зараз калуські ветерани співпрацюють з молоддю, допомагають побратимам, проводять спортивні турніри й не тільки. Організація має хорошу ідею створити сімейну психологічну реабілітацію в Карпатах для ветеранів та бійців.

«Ви є гарним прикладом для молодого покоління, як треба любити країну і не втрачати віру. Дякую за запрошення на зустріч та за вашу небайдужість! Я відкритий до співпраці та готовий підтримувати такі якісні ініціативи», – додав на зустрічі Едуард Прощук.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!