Залишити звернення
9 вересня
1125-річчя міста Галич

У місті Галич відзначили 1125-у річницю з часу заснування. На вершині Замкової гори представники влади зокрема обговорили виклики сьогодення для Муніципалітетів на шляху до Європейського союзу.

Запрошені гості обговорили також питання, які турбують громади, зокрема: встановлення на постійній основі зарахування до бюджетів територіальних громад в розмірі – 64% ПДФО, збереження на місцях зарахування ПДФО з грошового забезпечення військовослужбовців, закладення субвенції в державному бюджеті для місцевих бюджетів на погашення різниці в тарифах в обсязі 17 млрд гривень, а також погашення заборгованість перед громадами у 2023 році в обсязі 36 млрд гривень (це загальнодержавні цифри).

«Зараз неабияк важливо, щоб місто Галич було внесене до переліку локацій обов’язкових для відвідування під час візитів на Прикарпаття вищого керівництва держави, а також іноземних делегацій. Тому буду всіляко наполягати і просувати цю ідею за кожної можливості», – зазначив народний депутат Едуард Прощук.

З часу створення Галича у цьому місті відбувалися важливі історичні події і народжувалися видатні особистості.

«Саме це місце завжди було серцем та душею регіону, де розцвітала культура та наука. Ми пам'ятаємо подвиги наших предків, їхню сміливість та мудрість. Дякую голові громади Олегу Кантору та його команді за організацію відзначення історичної події та нехай цей ювілей стане початком нового етапу розвитку Галича, досягнень та процвітання», – додає Едуард Прощук.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2023 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!