Залишити звернення
20 серпня
На горі Піп Іван відбулося виїзне засідання підкомітету з питань цивільного захисту населення ВРУ

20 серпня в Міжнародному науковому центрі «Обсерваторія» на вершині гори Піп Іван відбулось засідання підкомітету з питань цивільного захисту населення на тему: «Оновлення законодавства про гідрометеорологічну діяльність та підвищення безпеки у гірській місцевості на прикладі Карпатського регіону».

Участь у заході взяли представники центрального апарату ДСНС, народні депутати України Едуард Прощук, Сергій Мандзій та Юлія Овчинникова. Обговорили оновлення законодавства про гідрометеорологічну службу, зокрема законопроєкт №6513 та питання підвищення безпеки у гірській місцевості на прикладі Карпатського регіону.

Мета зоконопроєкту №6513 – забезпечити ефективну реалізацію держполітики у сфері гідрометеорологічної діяльності, здійснення якісних гідрометеорологічних спостережень та спостережень за рівнем забруднення навколишнього середовища.

«Розробка даного законопроєкту була пов’язана з застарілістю законодавства у сфері гідрометеорології та необхідністю його оновлення з огляду на виконання зобов’язань України як члена Всесвітньої метеорологічної організації (ВМО). Дякую Сергію Мандзію за підняття важливих питань в рамках засідання та голові Екокомітету Олегу Бондаренко за підтримку в проведенні даного заходу. Оскільки для нас, як законодавців, надзвичайно важливо на практиці бачити, як саме будуть впроваджені ті чи інші законодавчі ініціативи» , – зазначив Едуард Прощук.

Участь у засіданні також взяли начальник Головного управління ДСНС в Івано-Франківській області Володимир Чернецький та ректор Прикарпатського університету Ігор Цепенда.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2023 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!