Залишити звернення
6 серпня
Всеукраїнська Патріарша проща в Крилосі

6 серпня у Крилосі, що на Прикарпатті відбулася ХІ Всеукраїнська Патріарша проща до Крилоської чудотворної ікони Матері Божої.

Цьогорічна молитва мала головний намір – за мир в Україні та повернення українських воїнів додому з перемогою.

Божественну Літургію в Крилосі очолив Глава і Отець УГКЦ Блаженніший Патріарх Святослав Шевчук, який вручив відзнаку народному депутату України Едуарду Прощуку.

«Дуже цінно для мене отримати відзнаку від Блаженнішого Святослава. В цей непростий час віра допомагає нам бути сильними, дати раду емоціям та жити. Наша сила – в єдності, любові та підтримці! Будьмо єдині та готові завжди підставити плече одне одному. Молились разом за мир та перемогу! Дякую нашим захисникам та захисницям за можливість проживати сьогоднішній день», – зазначив народний депутат України Едуард Прощук.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!