Залишити звернення
4 серпня
Срібний призер Олімпійських ігор Валерій Андрійцев завітав в Академію боротьби Прикарпаття

4 серпня до вихованців Академії боротьби Прикарпаття імені Василя Федоришина завітав український борець вільного стилю, бронзовий призер чемпіонату світу, срібний призер чемпіонату Європи, срібний призер Олімпійських ігор та заслужений майстер спорту України з вільної боротьби Валерій Андрійцев.

Спортсмен розповів юним борцям про свій нелегкий шлях та досягнення, дав рекомендації юним спортсменам і побажав реалізувати себе й досягати омріяних нагород.

«Запамʼятайте, що за кожною перемогою стоїть велика мотивація, сили та терпіння до поставленої мети. Потрібно щодня боротися за ціль, яку кожен з вас має перед собою. Боротьба не любить лінивих. Тому мотивуйтеся і йдіть впевнено до перемог та прославляйте Україну на міжнародних змаганнях», – ділиться призер Олімпійських ігор Валерій Андрійцев.

«Спілкування з досвідченими спортсменами дуже важливий досвід для молодих борців. Вдячний Валерію за зустріч, енергію та натхнення, яке він дає юним борцям», – розповів народний депутат від Калущини Едуард Прощук.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2023 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!