Залишити звернення
26 липня
На Волині проведуть один із Чемпіонатів України зі спортивної боротьби

На Волині проведуть один із Чемпіонатів України з спортивної боротьби. Таке рішення під час зустрічі у Луцьку прийняли президент Асоціації спортивної боротьби України Юрій Копитко, перший віце-президент АСБУ Едуард Прощук, керівники спортивних федерацій та представники влади області.

Під час заходу обговорили підтримку спорту в умовах війни, зокрема про розвиток спортивних єдиноборств на Волині. Йдеться про створення нових відділень з жіночої, вільної та греко-римської боротьби.

«В області є дуже перспективні спортсмени. З цією метою асоціація готова надавати фінансову підтримку та допомогу з обладнанням. Ми в свою чергу як Національна Асоціації спортивної боротьби будемо робити все, щоб відродити даний вид спорту в цьому регіоні», – зазначає перший віце-президент Асоціації спортивної боротьби України Едуард Прощук.

Окрім того, на Волині є спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа з трьох видів боротьби, також секції зі згаданих видів спорту діють і в інших ДЮСШ та їхніх відділеннях.

До слова, Асоціація спортивної боротьби Волині обрала нового керівника Ільдара Гасімова, який має велику ціль – підтримувати та розвивати всі види боротьби: жіночу, греко-римську та вільну.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2023 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!