Залишити звернення
26 лютого
Докладаю зусиль, щоб залучити якомога більше ресурсу для регіону й округу: Едуард Прощук

Едуард Прощук спільно з головою райдержадміністрації Жанною Табанець і головою районної ради Віктором Гільтайчуком провів зустріч із головами сільських рад та керівниками структурних підрозділів Калуської райдержадміністрації.

За словами народного обранця, найбільше звернень й прохань стосувалися покращення інфраструктури регіону, ремонту навчальних закладів, амбулаторій, народних домів, доріг й мостів. Тобто об’єктів, що потребують залучення коштів з державного бюджету.

Цього року очікується завершення будівництва моста через Дністер в селі Сівка-Войнилівська. Також розпочнеться капітальний ремонт моста в селі Боднарів, зазначав раніше народний депутат Едуард Прощук.

«Докладаю зусиль, щоб залучити якомога більше ресурсу для регіону й округу. Такий формат зустрічі конструктивний та відкритий, будемо практикувати його надалі. Переконався ще раз, ми всі працюємо з однією метою – розвивати наше Прикарпаття разом», – підсумував народний депутат.

Крім того, Едуард Прощук розповів про законотворчу діяльність, розгляд у парламенті важливих для країни законопроектів. Зокрема, йшлося про запровадження ринку землі, завершення реформи децентралізації, збільшення рентної плати до місцевих бюджетів за видобуток надр тощо.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!