Залишити звернення
30 червня
Українські борчині в Японії

Жіноча національна збірна України з боротьби провела двотижневий навчально-тренувальний збір в японському місті Нагоя на базі Університету Шигакукан.

Борчині не тільки тренувалися з японками, а й провели багато медійних заходів та розповідали японцям правду про війну в Україні.

«Багато студентів взагалі не знали, що в нас триває війна. Інші говорили, що не усвідомлювали таких жахливих наслідків від агресії росії. Ми мали можливість відкрити очі японцям на війну в Україні, адже велика частина з них навіть не уявляли масштабів нападу росії, кількості жертв і руйнувань. Більшість серйозно дивувалась, як ми можемо тренуватись і змагатись за таких умов. Можу сказати, що вони були погано проінформовані про ситуацію в нашій країні», – розповідає українська титулована борчиня Оксана Лівач.

Перебуваючи два тижні у Японії, крім класичних тренувань двічі на день українські борчині взяли участь у безлічі активностей, в тому числі зустрілись з мером міста Нагоя, та взяли участь в ряді заходів з дітьми та студентами.

«Важливо, що дівчата розповідали про напад росії на Україну, про окупацію рідних міст, постійні обстріли й наголошували, що жорстока війна триває досі. Це дуже потрібно робити на кожному міжнародному майданчику. Від всієї борцівської спільноти дякуємо Японії за прийом жіночої збірної з боротьби», – ділиться перший віце-президент Асоціації спортивної боротьби України Едуард Прощук.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2023 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!