Залишити звернення
22 червня
Екокомітет рекомендував ВРУ підтримати зміни до законопроєкту про ОВД №8410

У четвер, 22 червня, відбулось засідання Екокомітету та підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища, на яких розглядали зміни до закону про оцінку впливу на довкілля № 8410.

Законопроєкт №8410 – це урядовий законопроєкт, покликаний спростити проходження процедури ОВД для субʼєктів господарювання, діяльність яких підлягає цій оцінці.

«Підкомітет, який я очолюю, разом з Міндовкілля й секретаріатом Екокомітету опрацювали всі 158 правок й пропозицій, що були надані після першого читання та підготували законопроєкт до другого читання. Ми врахували більшість поданих пропозицій та прохань бізнесасоціацій, підприємців та народних депутатів і сподіваюсь, що колеги в парламенті підтримають його вцілому», – зазначив голова підкомітету Едуард Прощук.

Як повідомив Едуард Прощук, за результатами засідання Екокомітету 22 червня прийнято рішення рекомендувати Верховній Раді України розглянути й підтримати зміни до законопроєкту про ОВД №8410 вцілому.

На черговому засіданні парламенту з приводу змін до законопроєкту про ОВД доповідатиме член Екологічного комітету, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища Едуард Прощук.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2023 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!