Залишити звернення
3 червня
Літній турнір з таеквондо пам’яті Героїв на Прикарпатті

В Угорниках Івано-Франківської громади відбувся літній турнір з таеквон-до. Його присвятили пам'яті 46 військових, які загинули в російсько-українській війні. У змаганнях взяли участь орієнтовно 70 учасників.

Під час відкриття змагань народний депутат України Едуард Прощук вручив особливі памʼятні медалі рідним загиблих Героїв. 46 сімей Франківської громади отримали нагороди.

«Важливо памʼятати кожного дня, кожної хвилини про тих, хто віддав своє життя за Україну та майбутнє. Кожен із Героїв – це приклад незламної боротьби за незалежність та свободу українців. Дякую за організацію турніру Сергію Данищуку, який розвиває спорт серед молоді», – наголосив народний депутат Едуард Прощук.

Учасники змагалися з трьох видів таеквон-до: формальні вправи (туль), спаринг (мацогі), спец-техніка (тук-джі).

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!