Залишити звернення
26 травня
В Калуші відкрили нове футбольне поле

На території ліцею №10 в Калуші відкрили нове футбольне поле зі штучним покриттям. Спортивний майданчик реалізували завдяки субвенції з держбюджету за рекомендацією народного лепутата Едуарда Прощука. Майданчик офіційно презентували напередодні дня міста Калуша.

На новому сучасному футбольному полі тренуватимуться майбутні чемпіони, школярі й талановиті калушани.

«Радий долучитися до такої доброї справи для школярів. Оскільки, кошти із субвенції з державного бюджету рекомендував спрямувати саме на встановлення даного спортивного об’єкту», – розповідає народний депутат від Калущини Едуард Прощук.

Відкрили спортивний майданчик спільно з міським головою Калуша Андрієм Найдою.

«Нове футбольне поле зі штучним покриттям на базі Калуського ліцею №10 стане майданчиком для активного заняття спортом. Встановлення майданчику планувалося розпочати ще у 2021 році. Але свої корективи внесла війна. Однак, саме зараз потрібно підтримувати розвиток дітей, в тому числі й заняття спортом, а не сидіти в укриттях», – міський голова Калуша Андрій Найда.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!