Залишити звернення
12 червня
«Підрив Каховської ГЕС – це воєнний злочин росії, який несе в собі екоцид та геноцид», – Едуард Прощук

Комітет екологічної політики та природокористування ВРУ провів у Херсоні виїзне засідання. Заслухали різні структури про масштаби руйнувань й наслідки катастрофи.

«Ми усвідомлюємо, але ще достеменно не знаємо про всі страшні наслідки підриву росіянами ГЕС для людей, флори, фауни й екосистеми. Та Екокомітет не залишається осторонь ми звертаємось та закликаємо світ бути поруч з Україною, обʼєднатись навколо збереження майбутнього й дати зрозуміти, що жоден терорист не може собі дозволити безкарно посягати на будь-яку демократичну країну, чинити геноцид народу й екоцид довкілля», – зазначив член Екокомітету Едуард Прощук.

Повідомляється, що всі служби на місці, працюють, місцеві мешканці також допомагають чим можуть, волонтери й вся країна допомагають: водою, провізією, тимчасовим прихистком. Як зазначив Міністра МВС Ігор Клименко Ситуація критична, але контрольована.

«За даними Міндовкілля, 80 міст Херсонщини опинилися під ризиком затоплення. Нижньодніпровський Нацпарк може зникнути назавжди. А це понад 80 тисяч гектарів природоохоронних земель з рідкісними видами біорізноманіття», – каже член Екологічного комітету Едуард Прощук.

В Херсонській області евакуйовано 2757 осіб. Розгорнуто роботу 14 евакуаційних пунктів, з яких 13 у Херсоні та 1 у селі Велика Олександрівка Бериславського району.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2023 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!