Залишити звернення
19 травня
Всеукраїнський Олімпійський день на Прикарпатті

Спільний забіг, масова руханка, показові виступи, нагородження за здобутки й багато інших активностей відбулися під час Всеукраїнського Олімпійського дня-2023 в Івано-Франківську. Основна мета заходу – розвивати олімпійський рух в Україні в умовах воєнного стану.

У заході взяли участь сотні спортсменів з цілої України, багато містян й гостей, народні депутати України, зокрема перший віце президент Асоціації боротьби України Едуард Прощук, а також долучився Міністр молоді та спорту та президент НОК України Вадим Гутцайт.

«Я завжди наголошую, що спорт під час війни -- це вкрай важлива ділянка міжнародної діяльності країни. Адже щоразу, коли на світовому майданчику майорить синьо-жовтий стяг, він нагадує про незламність, боротьбу й силу українців», – зазначив Едуард Прощук.

Разом із представниками з усіх областей України, атлетами і керівниками міста Івано-Франківськ та Івано-Франківської ОВА підняли Державний прапор, Олімпійський прапор та розгорнули прапори кожного регіону України.

«Разом із вихованцями дитячо-юнацьких спортивних шкіл і загальноосвітніх закладів міста, військовослужбовцями і з усіма бажаючими пробігли символічний марафон та випробували свої сили у різних видах спорту. І головне – великою спортивною родиною написали побажання для нашої збірної команди України на III Європейські ігри. Віримо в наших спортсменів, наших героїв, славних українців», – ділиться президент НОК України Вадим Гутцайт.

Також прапор НОК України із побажаннями перемоги для наших спортсменів, які вже через місяць візьмуть участь в Європейських іграх-2023, передали рекордсмену зі стрибків з трампліна Євгену Марусяку. Цей стяг Євген повезе на III Європейські ігри до Польщі, які стартують 21 червня.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2023 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!