Залишити звернення
17 травня
Прикарпатські борці здобули перше командне місце на Чемпіонаті України з боротьби

10-12 травня у Львові відбувся Чемпіонат України з трьох видів боротьби. Участь у змаганнях взяли понад сотня учасників з різних регіонів й міст. Серед борців і вихованці Академії боротьби Прикарпаття ім. Василя Федоришина.

«Емоційна запекла боротьба і багато вболівальників. Багато зовсім маленький вболівальників, які обступали для селфі чемпіонів. Дуже тішить бачити, як спорт розвивається і надихає малечу й молодь», – зазначив народний депутат, перший віцепрезидент АСБУ Едуард Прощук.

Борці, які представляли Івано-Франківську область вибороли перше командне місце на Чемпіонаті України, здобули сім медалей:

Каміль Керімов (вагова категорія 57 кг) – золото

Денис Сагалюк (92 кг) – золото

Ярослав Гурський (61 кг) – золото

Іван Кусяк (70 кг) – золото

Іван Білейчук (70 кг) – срібло

Роман Гуцуляк (57 кг) – бронза

Іван Чорногуз (86 кг) – бронза

«Вихованці Академії боротьби Прикарпаття показали чудові результати. Я дякую тренеру Івану Курилюку за його роботу! Бажаю учасникам, їх тренерам розвитку і нових досягнень!», — зазначив Едуард Прощук.

Зауважимо, що Міністр молоді та спорту України, Президент НОК України Вадим Гутцайт завітав в Академія боротьби Прикарпаття імені Василя Федоришина та особисто відзначив тренера Івана Васильовича Курилюка за віддану кропітку працю в підготовці українських борців.

«Вихованці академії з першого року її створення виборюють високі досягнення для країни та регіону і це без сумніву завдяки тренерському складу на чолі з професіоналом Іван Курилюк», – додає співзасновник Академії Едуард Прощук.

Нагадаємо, що на початку травня у Львові відбулася звітно-виборна конференція Асоціації спортивної боротьби України, де президентом обрали Юрія Копитко, а Едуарда Прощука – першим віце-президентом Асоціації.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2023 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!