Залишити звернення
16 травня
Едуард Прощук про внутрішніх ворогів українців в умовах війни та що робити, аби наблизити нашу спільну перемогу

У вівторок, 16 травня, в ток-шоу «Позиція Галичини» учасники ефіру дискутували про внутрішніх ворогів українців в умовах повномасштабної війни та міркували над необхідними кроками для спільної перемоги українців.

Головні внутрішні вороги українців

Народний депутат з Калущини Едуард Прощук зауважив, що внутрішні вороги України – це ті, хто продовжує попри війну толерувати питання корупції. Внутрішнім ворогом є той, хто дає хабар, той хто бере, і той хто замовчує це явище.

«Ми маємо викорінювати хабарництво із потрійною силою. Не можна казати, що вирішення внутрішніх проблем – не на часі. На часі! От це «не на часі» – це теж інформаційні технології, які впроваджуються ворогами, вороже ІПСО. Ми не повинні розчаровуватись і слабшати через державні проблеми, а навпаки щоденно працювати і долати всі виклики», – зазначив Едуард Прощук.

НАБУ затримало голову Верховного Суду Всеволода Князєва на хабарі у 3 млн доларів

Брати хабар за будь-яке рішення – злочинно та абсурдно. Сама ситуація із хабарем Голови Верховного Суду Всеволодом Князевим потребує пильності та уваги антикорупційних органів й надалі.

«Доцільно, аби і громадська рада при НАБУ втрутилась у це питання. З одного боку такі ситуації дуже дискредитують незалежність Верховного Суду та його суддів. А з іншого боку, факт цього хабара і визнання вини – це вже за рішенням суду. Важливо розуміти, що як повідомляють ЗМІ, обшуки ще проводяться у решти суддів. Тому, поки ми тут спілкуємось, новини сьогоднішнього дня ще набувають забарвлення», – зауважив депутат Прощук.

Вибори під час війни

Едуард Прощук зазначив, що суспільство потребує перезавантаження політичного сектору. Однак, завдання №1 у держави – не вибори, а перемога. Це щоденна боротьба на фронті, та в кожному суспільному процесі, який має бути прозорим й відкритим.

«Ми вже ніколи не хочемо бачити представників ОПЗЖ, наприклад. І не маємо допустити, аби вони перефарбувались в іншу політсилу чи зайняли місце існуючих політичних партіях. Я більш ніж впевнений, що для Президента, як і для кожного українця це дуже важливий аспект. Тому, про далекі політичні орієнтири поки що важко говорити».

Повне відео ефіру доступне тут:

"_blank">https://fb.watch/kGUmo5ZvCu/

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2023 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!