Залишити звернення
4 травня
Дайджест пленарного засідання ВРУ 2-3 травня

2-3 травня відбулось чергове пленарне засідання Верховної Ради України. Депутати розглянули ряд законопроектів, зокрема й продовжили дію воєнного стану та загальної мобілізації в країні на 90 днів, до 18 серпня 2023 року.

Народні депутати підтримала важливий законопроєкт №9158 про удосконалення роботи військово-лікарських комісій і питань оформлення документів для лікування військовослужбовців.

«Відтепер, у законопроєкті №9158 підтримана правка №47, яка у випадку неможливості направлення документів в електронному вигляді, покладає обов’язок скерувати паперові примірники документів саме на заклад охорони здоров’я або територіальний центр комплектування та соціальної підтримки», – розповідає народний депутат України Едуард Прощук.

Також народний депутат Едуард Прощук повідомив, що Президент підписав важливий закон №7438 про заборону феєрверків, петард і салютів, закон вступить в дію через 6 місяців.

На засіданнях 2-3 травня депутати також підтримали наступні законопроєкти:

№9154 та №9158 — удосконалення роботи військово-лікарських комісій і питань оформлення документів для лікування військовослужбовців;

№9240 — розміщення Національного військового меморіального кладовища в Києві;

№8137 — спрощення адміністрування оподаткування контрольованих іноземних компаній;

№9202 — вихід ВРУ з Угоди про Міжпарламентську Асамблею держав-учасниць СНД;

№8009 — дає додаткові підстави для звільнення з військової служби якщо близькі родичі загинули або пропали безвісти під час здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони.

№7632 — звільнення від сплати податку на нерухоме майно за об’єкти житлової та нежитлової нерухомості, що були зруйновані чи пошкоджені внаслідок збройної агресії рф, незалежно від включення відповідної території до переліку територій, на яких ведуться (велися) бойові дії;

№8185 та №8186 — застосування правоохоронними органами безпілотних повітряних суден (дронів) та протидії їх незаконному використанню.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2023 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!