Залишити звернення
26 квітня
«Понад 5 тисяч ВПО скористались послугами у Координаційному центрі в Калуші», — Едуард Прощук

Рік тому приймальня народного депутата України Едуарда Прощука в Калуші переформатувалась у Координаційний центр з питань внутрішньо переміщених осіб при Калуській районній військовій адміністрації.

За рік роботи понад 5 тисяч людей, які покинули свої домівки у зонах бойових дій через війну звернулися за допомогою та оформили ряд послуг у Координаційному центрі.

«Внутрішньо переміщені особи в калуському Координаційному центрі змогли врішити ряд своїх потреб: оформити довідки, отримати допомогу на проживання й гумантарну допомогу, оселилися на території Калуського району тощо. Кожен із цих людей залишився без домівок та особистих речей через окупантів. Тому для більшості ВПО центр став певного роду прихистком. Робота таких структур в час війни дуже важлива.», — зазначає народний депутат від Калущини Едуард Прощук.

Основні напрямки роботи Координаційного центру:

— надання інформації щодо поселення внутрішньо переміщених осіб на території Калуського району;

— надання інформації при зміні місця перебування внутрішньо переміщених осіб щоб не втратити щомісячну державну допомогу;

— консультації щодо врегулювання юридичних питань;

— надання інформації щодо можливості харчування та отримання гуманітарної допомоги (одягу, засобів гігієни, дитячих речей, медикаменти).

Також ВПО, які переїхали на Калущину можуть отримати грошову допомогу від міжнародних організацій через інформаційну платформу єДопомога. Окрім того, за рік в Координаційному центрі люди відновили документи та отримали компенсації за зруйноване майно на окупованій території.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!