Залишити звернення
24 квітня
Київрада розірвала договір про оренду з посольством рф

20 квітня Київрада винесла на голосування і підтримала рішення про розірвання договору оренди з посольством рф, що знаходиться в центрі Києва. А в березні народний депутат України Едуард Прощук звернувся з офіційним зверненням до Віталія Кличка щодо можливості розірвання в односторонньому порядку договору оренди земельної ділянки за адресою м.Київ, проспект Повітрофлотський, 27, де знаходиться посольство рф.

24 лютого Україна з рф офіційно розірвала дипломатичні відносини. Через 8 років війни, після повномасштабного вторгнення, після того як сотні російських ракет атакували мирні міста, й коли російські танки фактично заїхали в столицю.

Натомість, досі в серці Києва, поруч з офіційними безпековими структурами існує посольство рф, діяльність якого важливо припинити взагалі.

«Скасувати цю оренду — це звільнити ще один шматочок української землі від потенційної присутності там агресора, ворога, росії. Впевнений, громада міста матиме ідеї, на які потреби можна передати вищезгадані споруди: для потреб Збройних Сил України, для розміщення військових чи ВПО. Це звернення мало однодумців серед моїх колег з ВРУ, а сьогодні й Київська міська рада може підтримати це рішення», — Едуард Прощук.

20 квітня міський голова Києва Віталій Кличко повідомив, що договір оренди землі з посольством рф Київрада розірвала.

«Київрада розірвала договір оренди землі з посольством країни-агресора - росії. А також звернулася до Кабінету міністрів України щодо повернення майна «дипустанови» російських варварів до власності української держави» – повідомив мер Києва Віталій Кличко.

Окрім того, наступним кроком після розірвання договору оренди з посольством рф, стане розірвання міжурядової угоди про обслуговування дипломатичних представництв. Наразі очікується рішення Київської міської ради та уряду з цього приводу.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!