Залишити звернення
8 квітня
«Категоричне ні доступу російських та білоруських спортсменів до міжнародних змагань», — Едуард Прощук

Міжнародна федерація боротьби United World Wrestling дозволила допустити російських та білоруських спортсменів до міжнародних змагань. За таке рішення на позачерговому засіданні одноголосно проголосували усі члени бюро.

Борці вікової категорії U15 та U17 зможуть одразу повернутись до змагань. Щодо інших спортсменів будуть ухвалюватися окремі рішення.

Народний депутат України Едуард Прощук звернувся до міжнародних спортивних федерацій та всієї спортивної спільноти, щоб не допустити російських та білоруських спортсменів до змагань. Оскільки, росія – це країна агресор і спонсор тероризму, яка вбиває кожного дня.

«Розчаровують рішення міжнародних спортивних федерацій, які дозволяють участь у змаганнях представникам росії і білорусі. Це ніщо інше, як толерування війни і жорстокості, яку вчиняє рф. Ганебне рішення, що виглядає як спроба відбілити росіян, відокремити їх від війни, агресії та вбивств російської армії в Україні. Бо у той час, як United World Wrestling допускають росіян «not military age» до міжнародних змагань – інші росіяни запускають ракети по українських містах, цивільним будівлям й вбивають людей», - Едуард Прощук.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!