Залишити звернення
11 квітня
«На крок ближче до вдосконалення оцінки впливу на довкілля», — Едуард Прощук

На черговому засіданні Верховної Ради народні депутати проголосували у першому читанні за законопроєкт №8410 про внесення змін до Закону України "Про оцінку впливу на довкілля".

Відповідно до нього процедуру ОВД повністю переводять у цифровий формат, також скорочують терміни її проведення та оновлюють функціонал електронного реєстру ОВД.

«Реалізація даного закону сприятиме спрощенню процедури ОВД та зробить її доступною для суспільства й бізнесу», – ділиться народний депутат від Калущини Едуард Прощук.

Попри війну Україна здійснює продовжує здійснювати кроки назустріч євроатлантичному майбутньому. У Верховній Раді парламентарі закликали держави НАТО підтримати вступ України в Альянс:

– звернутись до Урядів своїх держав, щоб сприяти ухваленню спільних з Україною документів на підтримку нашого наближення до членства в НАТО;

– здійснити необхідні кроки для виконання рішень Бухарестського саміту НАТО в частині прийняття України до Альянсу;

– ухвалити на найближчій сесії ПА НАТО Декларацію про підтримку України.

Також парламентарі підтримали ряд законопроєктів:

— 7438 – заборона використання і продажу майже усіх видів феєрверків та салютів.

— 8433 – зміни до Бюджетного кодексу України щодо використання коштів з рахунків на підтримку України.

— 9158 – удосконалення питань оформлення документів та лікування військовослужбовців під час дії воєнного стану.

— 6490-д – встановлення особливостей проходження служби в митних органах та проведення атестації посадових осіб митних органів.

— 9154 – удосконалення роботи військово-лікарських комісій (ВЛК).

— 8378 – підвищення кваліфікації педагогічних працівників у питанні надання психологічної підтримки учасникам освітнього процесу.

— 9061/9062 – звільнення від ПДВ та мита операцій з постачання/ввезення товарів для потреб безпеки і оборони у період воєнного стану.

— 8138 – державна підтримка інвестиційних проєктів із значними інвестиціями в Україні.

— 9079 – реформування діючої на сьогодні системи державного матеріального резерву.

— 9046 – запровадження 4 обов'язкових предметів на ДПА для всіх випускників повної загальної середньої освіти (українська мова, математика, історія України та іноземна мова).

— 7473-д – спрощення доступу до безоплатної правничої допомоги.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2023 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!