Залишити звернення
24 березня
Відновлення екології у час війни необхідне як ніколи

У той час як окупанти масштабно нищать довкілля України, в різних регіонах продовжують допомагати екології. Зокрема й на Прикарпатті.

Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області організувала висадку саджанців на території Гвіздецької громади на Коломийщині.

Більше 300 саджанців ялини, явіру та клену висадили у полі. Все для того, щоб продовжити снігозахисну смугу, аби взимку дану територію дороги не замітало.

«Дякую керівнику Службі автомобільних доріг в Івано-Франківській області Василь Буджак за цей важливий внесок з нагоди Міжнародного дня лісу. Адже, відновлення екології у час війни необхідне зараз як ніколи», – Едуард Прощук.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!