Залишити звернення
25 березня
Вихованець Академії боротьби Прикарпаття переміг на Чемпіонаті Європи U-23

Впродовж 13-19 березня 2023 року у Бухаресті (Румунія) проходив Чемпіонат Європи з вільної боротьби U-23. Вихованець Академії боротьби Прикарпаття ім. Василя Федоришина Андрій Джелеп із рахунком 10:0 здобув золото на змаганнях.

Народний депутат від Калущини та Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області Едуард Прощук привітав чемпіона.

«Вдруге в спортивній історії Івано-Франківщини чемпіоном Європи з вільної боротьби став вихованець Академії боротьби Прикарпаття імені Василя Федоришина. Без сумніву для нашої борцівської спільноти в Академії це історична подія. Вітаю Андрія із перемогою та бажаю подальших спортивних перемог. Радію кожному досягненню наших спортсменів, які зараз є обличчям й амбасадорами України у світі», — Едуард Прощук.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!