Залишити звернення
20 лютого
Едуард Прощук запропонував міністру Оржелю відновити стару систему переробки відходів

Народний депутат від Прикарпаття Едуард Прощук разом із депутатами з екологічного комітету заслухав звіт Міністра енергетики та захисту довкілля.

Міністр Олексій Оржель відзвітував про результати роботи та пріоритетні напрямки розвитку галузі до 2025 року, серед яких - розвиток електротранспорту, зменшення відходів і збільшення частки кругової економіки, покращення енергоефективності у 2 рази й підтримка науково-дослідних робіт та інновацій.

На зустрічі Едуард Прощук порушив питання щодо відновлення системи збирання, заготівлі та утилізації відходів як вторинної сировини, що була раніше скасована через існування посередника – Державної компанії «Укрекокомресурси».

«За висновками фахівців сьогодні, за умови відновлення цієї системи, державний та місцеві бюджети могли б отримати близько 2 млрд. грн! Також це б зменшило негативний вплив відходів на довкілля. Тож будемо очікувати і контролювати швидке рішення щодо цього питання», – зазначає народний депутат Прощук.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!