Залишити звернення
22 березня
Парламент ухвалив зміни до держбюджету

На черговому Верховна Рада підтримала зміни до держбюджету. Зокрема передбачено збільшення видатків на сектор національної безпеки і оборони. 518 мільярдів гривень спрямують на грошове забезпечення військових, харчування, виробництво і закупівлю спеціального обладнання.

Бюджетний комітет додав до проєкту закону норму про використання коштів Резервного фонду. Йдеться про виплату одноразової грошової допомоги сім’ям загиблих військовослужбовців, а це не менше 3 млрд гривень у 2023 році.

Також народні депутати підтримали:

– закон про декомунізацію №7253, який забороняє давати географічним об'єктам назви, пов'язані з возвеличенням держав, що здійснювали військову агресію проти України та інших суверенних країн.

– встановлення обов'язкового іспиту зі знання Конституції, історії України та державної мови для прийняття у громадянство.

– кадрові зміни, зокрема, проголосували за призначення: новим Міністром цифрової трансформації України став Михайло Федоров, Міністром освіти і науки України став військовослужбовець і директор Малої академії наук Оксен Лісовий, Міністром з питань стратегічних галузей промисловості України став Олександр Камишін.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2023 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!