Залишити звернення
20 березня
«В Україні створять ефективну державну систему моніторингу довкілля», — Едуард Прощук

На засіданні Верховної Ради 20 березня проголосували законопроєкт №7327 про правове регулювання інформації про стан довкілля та вдосконалення доступу до неї.

«Через агресію росії неабияк постраждало наше довкілля. Цифри збитків вже складають мільярди доларів. Законопроєкт №7327 дозволить точніше оцінити шкоду від агресії рф довкіллю України, а також оперативно виявляти екологічні загрози та реагувати на них», – зазначає народний депутат від Калущини Едуард Прощук.

Також у цей день ВРУ проголосувала за такі законопроєкти:

— 9122 – звернення Верховної Ради до країн-учасниць Римського статуту із закликом здійснити всі можливі заходи для виконання рішення Міжнародного кримінального суду про видачу ордера на арешт путіна.

— 7353 – виплата одноразової грошової допомоги за шкоду здоров'ю чи життю, спричинену агресією рф, під час проходження публічної служби, виконання обов’язків на об’єктах критичної інфраструктури та здійсненні журналістської діяльності.

— 8198 – особливості призначення пенсії особам, які проживають на тимчасово окупованій території або на території, де ведуться бойові дії.

— 2365 – про захист трудових мігрантів та боротьбу з шахрайством у працевлаштуванні за кордоном.

— 8131 – імплементація міжнародного стандарту автоматичного обміну інформацією про фінансові рахунки.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2023 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!