Залишити звернення
15 березня
Цифровізація, скорочення строків проведення та інші зміни до процедури оцінки впливу на довкілля

Зміни до законопроєкту про оцінку впливу на довкілля (ОВД) – одне з головних питань на засіданні Екокомітету, яке відбулось 15 березня.

Вдосконалення процедури – це можливість зробити її простішою та доступнішою для громадськості та бізнесу. Зміни до законопроєкту передбачають цифровізацію процедури оцінки впливу на довкілля. Всі дані, які потребують перевірки, можна буде вносити у Єдиний Реєстр. У бізнесу більше не вимагатимуть надання документів та матеріалів у друкованому вигляді.

Під зміни також потрапляють строки проведення процедури ОВД: передбачається скорочення з 216 до 67 днів.

Народний депутат України Едуард Прощук звернув увагу на одну з нових норм законопроєкту, що стосується скасування вимоги публікації в ЗМІ оголошення про проведення ОВД.

«Місцеві мешканці мають право бути проінформовані, які підприємства та з якою діяльністю планують розпочати свою роботу, та мають мати право впливати на це рішення», - зазначає депутат від Калущини Едуард Прощук.

Також на засіданні Екокомітету обговорено питання кадрової політики Екологічної інспекції. Останні призначення керівників територіальних та міжрегіональних управлінь викликають питання у депутатів Екокомітету, які проводяться без будь-якого конкурсу на посаду.

Народний депутат України Едуард Прощук зазначає, що на засіданні Екологічного комітету колеги підтримали його пропозицію заслухати на наступному засіданні т.в.о. голови Державної екологічної інспекції України в частині його кадрових призначень.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2023 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!