Залишити звернення
11 березня
Едуард Прощук: Злочини проти довкілля Харківщини й України – це теж воєнні злочини росії!

У Харкові відбулось виїзне засідання Комітету з питань екологічної політики та природокористування. Наслідки російської агресії на Харківщині масштабні: постраждали інфраструктура, житлові будинки та ін. Тільки довкіллю області окупація та бойові дії завдали збитків на майже 346 млрд гривень.

Зона екологічного лиха в області – Оскільське водосховище. Раніше воно забезпечувало водопостачання Донеччини, регулюючи рівень води у річці Сіверський Донець. Через пошкодження, внаслідок нападу росії, водосховище обміліло. Це критична проблема, бо є загроза втратити можливість забезпечення водою тисячі людей.

Депутати з Екокомітету також відвідали «Фельдман-Екопарк». Колись це був популярний ландшафтний парк, але окупанти його зруйнували повністю. Загинуло багато тварин, а територія парку досі залишається частково замінованою.

«Злочини проти довкілля – це теж воєнні злочини росії! За які рф має відповісти. На підсумковому засіданні Екокомітету окремо порушили питання обрахунку збитків, які завдала російська агресія довкіллю Харківщини. В майбутньому це має бути спеціальний вид репарацій від рф для відновлення нескореної Харківщини», – зазначає народний депутат Едуард Прощук.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2023 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!