Залишити звернення
4 березня
БФ Українська Єдність відзначив головнокомандувач Валерій Залужний

У координаційному Центрі Save Ukraine Now підсумували результати роботи за рік.

З перших днів повномасштабного вторгнення Save Ukraine Now об’єднав навколо себе бізнес, волонтерську спільноту, діячів культури та меценатів. Задля допомоги нашим захисникам і перемоги України.

Рік тому народний депутат Едуард Прощук із фондом Українська Єдність долучилися до різних проєктів Центру, щоб забезпечити нагальні потреби воїнів з Прикарпаття та посилити обороноздатність нашої держави.

«Надзвичайно приємно отримати подяку від Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного за внесок у нашу майбутню перемогу. Точно одна з найбільш цінних відзнак», - ділиться народний депутат від Калущини Едуард Прощук.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!