Залишити звернення
20 лютого
Едуард Прощук: Важливо знайти можливість вирішити ситуацію на «Карпатнафтохім»

Через початок кримінальної справи, усі рахунки підприємства Карпатнафтохім заблоковано. Близько двох з половиною тисяч працівників залишились без можливості отримати зарплату.

Щоб відстояти інтереси калушан, народний депутат України Едуард Прощук направив офіційне звернення до прем’єр-міністра України та голови Івано-Франківської ОВА.

«За моїм зверненням Денис Шмигаль доручив міністрам енергетики, внутрішніх справ та інфраструктури напрацювати шляхи вирішення ситуації щодо Карпатнафтохіму.

Важливо знайти можливість вирішити ці проблеми! Не замовчувати їх та не відвертатись від ситуації, що склалась із Карпатнафтохімом. Якими б не були там юридичні процеси, важливі люди — кожен працівник. А ми знаємо, що на цьому підприємстві, калушани працюють сім’ями. Виплатити зарплати та зберегти робочі місця — ось, що важливо!», – коментує народний депутат Едуард Прощук.

Підприємство протягом багатьох років — один із найбільших платників податків у Калуші. Втратити його — означає втратити частину коштів для розвитку міста.

Через можливе закриття Карпатнафтохім не може надавати технічну сіль, яка необхідна для роботи Калуської ТЕЦ. Тому ще одна загроза — зупинка теплової електростанції серед опалювального сезону.

Також на підприємстві зберігаються залишки сировини та готової нафтохімічної продукції. Якщо не підтримувати належних умов їх зберігання, це може обернутись екологічною катастрофою для всього регіону.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2023 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!