Залишити звернення
15 лютого
На Прикарпатті невдовзі розпочне роботу «Центр оздоровлення та психологічної реабілітації нацгвардійців та їх сімей»

Забезпечення військових якісними умовами отримання медичної допомоги та оздоровлення – важливе питання на сьогодні. На Калущині невдовзі розпочне роботу «Центр оздоровлення та психологічної реабілітації нацгвардійців та їх сімей»

Народний депутат України Едуард Прощук на спільній нараді із головою Калуської РДА Жанною Табанець, представниками оперативно-територіального командування «Західне» та логістичною групою Нацгвардії вирішили фінальні питання, які стосуються роботи центру.

За зразком США та європейських країн, відновлення захисників України стосуватиметься і фізичного, і психологічного здоров’я. У центрі працюватимуть одні з найкращих психологів країни. В березні заклад буде готовий приймати бійців та їхніх сімей із західних областей України.

«Сподіваюсь, що центр на Калущині стане прикладом та одним із багатьох у майбутній мережі реабілітаційних закладів по Україні», – додає народний депутат від Калущини Едуард Прощук.

У центрі працюватимуть одні з найкращих психологів України. В березні заклад буде готовий приймати бійців та їхніх сімей із західних областей України.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2023 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!