Залишити звернення
2 лютого
Едуард Прощук: Працюємо над мінімізацією негативного впливу пластику на довкілля

Екокомітет рекомендував винести на перше читання у Верховній Раді законопроєкт №6077 про обмеження виробництва та обігу пластикової продукції одноразового використання на території України.

Що передбачає законопроєкт:

- обмеження виробництва, ввезення в Україну та розповсюдження пластику одноразового використання та оксорозкладної пластикової продукції;

- зобов’язання маркувати небезпечні для довкілля види пластику та вироби з них;

- державний ринковий нагляд та контроль пластикової продукції одноразового використання та ін.

Як зазначає народний депутат від Калущини Едуард Прощук, у даному законопроєкті окремо приділяється увага обмеженню оксорозкладної пластикової продукції. Під час розкладання вона утворює мікропластик. Частинки якого потрапляють у довкілля, а через їжу та воду – в організм людей та тварин.

«Законопроєкт №6077 – це шлях України до чистого та безпечного довкілля. Чекаємо на підтримку у сесійній залі», - ділиться народний депутат Едуард Прощук.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2023 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!