Залишити звернення
8 лютого
Бойові дії та окупація залишили слід на водній інфраструктурі Київщини

Народний депутат Едуард Прощук разом із колегами з Екологічного комітету відвідали пошкоджені, внаслідок російської агресії, водогосподарські об’єкти Київщини.

«росіяни подекуди спеціально руйнували та обстрілювали шлюзи, гідротехнічні споруди, насосні станції. Після деокупації Київщини, де було можливо відповідні служби одразу почали відновлювати пошкоджені об’єкти. Можливість мати доступ до питної води в криницях для жителів сіл – критичне питання», – зазначає депутат від Калущини Едуард Прощук.

В одному з сіл Вишгородського району зруйнована дамба й річка Ірпінь вийшла з берегів. Як зазначає народний депутат Едуард Прощук, це лише один із дуже багатьох наслідків агресії рф в Україні.

«Фахівці водогосподарської галузі, які працюють в такий складний і нестабільний час, щоб відновити пошкоджені об’єкти — сила», – додає Едуард Прощук.

З керівником БУВР середнього Дніпра та представниками дільниць депутати підкомітету визначили потреби подальшої відбудови інфраструктури.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!