Залишити звернення
6 лютого
Едуард Прощук: необхідно змінювати лісову політику країни

Верховна Рада України у першому читанні проголосувала проект закону щодо національної інвентаризації лісів.

«374 голоси «за» – цей важливий закон об’єднав депутатів різних фракцій!

«Мені надзвичайно приємно бути його співавтором», – зазначив Едуард Прощук.

Народний депутат переконаний, що сьогодні необхідно змінювати лісову політику країни.

«Прийняття цього законопроєкту дасть нам можливість: почати аудит лісів й отримати обгрунтовані кількісні та якісні дані стану лісів й динаміку, оцінити загальні запаси насаджень та багато іншого. Це все є основою для формування стратегічних цілей і завдань державної політики у сфері лісового господарства. Попереду друге читання, будемо спільно допрацьовувати закон та врахуємо зауваження і пропозиції колег. Дякую за спільну роботу над проєктом! », – додав Едуард Прощук.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!