Залишити звернення
7 лютого
Термін дії воєнного стану та мобілізації продовжено на 90 днів

У Верховній Раді України продовжили строки дії воєнного стану та загальної мобілізації. Відповідні законопроєкти, які регулюють ці питання, підтримали у Парламенті.

Також народні депутати проголосували за нові важливі для України призначення: нового міністра внутрішніх справ України - Ігоря Клименко та голову СБУ – Василя Малюка.

У Верховній Раді проголосували:

- 8422 – план законопроєктної роботи Верховної Ради на 2023 рік.

- 8405 – Постанову про організацію роботи ВРУ під час дев'ятої сесії в умовах воєнного стану.

- 8399 – зміни до Держбюджету 2023. Йдеться про спрямування 5,56 млрд грн на заходи для подолання наслідків війни (реконструкція лікарень, відбудова мостів, допомога для бізнесу та ін.).

- 8381 – запровадження прозорості в оборонних закупівлях.

- 6085, 6086 – узгодження термінології Податкового та Митного кодексів у відповідність із ЗУ «Про електронні довірчі послуги».

Як зазначає народний депутат від Калущини Едуард Прощук, серед важливих норм законопроєкту 6085 – скорочення строків перевірок відшкодування ПДВ до 30 днів та звільнення від оподаткування LED-ламп, які зараз можна безплатно отримати від держави.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!