Залишити звернення
6 лютого
Заборона участі росії та білорусі в Олімпіаді 2024 – принципове питання для України

За час повномасштабної війни більше 220 українських спортсменів загинули захищаючи Україну. Заборона участі росії та білорусі у міжнародних спортивних змаганнях та Олімпіаді 2024 – принципове питання для України.

У ВРУ проголосували за відповідне звернення до міжнародної спільноти. Йдеться про те, щоб до завершення війни та виплати Україні всіх компенсацій, доступ рф та білорусі на міжнародного спорту був закритий.

«Не можна допустити росіян та білорусів до участі в Олімпіаді. Вони чемпіони лише у вбивствах та мародерстві. Важливо, щоб якомога більше держав офіційно підтримали українську позицію — заборонити участь в Олімпіаді російським та білоруським спортсменам», – зазначає народний депутат від Калущини Едуард Прощук.

Також у ВРУ розглянули законопроєкти:

- 3735 – визнання приватної військової компанії «Вагнер» міжнародною злочинною організацією.

- 0186 – ратифікація угоди з Організацією економічного співробітництва та розвитку щодо привілеїв, імунітетів і пільг, наданих Організації та Офісу Організації в Україні.

- 8396 – звернення до Парламентської Асамблеї ОБСЄ та її держав-учасниць щодо неприпустимості участі членів парламенту рф в роботі статутних органів Асамблеї.

- 3735 – звернення ВРУ до міжнародної спільноти, щодо визнання російських приватних військових компаній терористичними організаціями.

- 8360, 8361-д – сприяння ввезенню в Україну безпілотних літальних апаратів, шляхом звільнення від їх ПДВ та мита.

- 8228-1 – внесення змін до законодавства щодо державної підсумкової атестації та вступної кампанії 2023 року.

Довідка про Едуарда Прощука:

Едуард Прощук – народний депутат Верховної Ради України дев’ятого демократичного скликання по 85 округу (Калуський, Рогатинський район та частина Галицького). Член парламентського комітету з питань екологічної політики та природокористування, голова підкомітету з питань охорони і раціонального використання водних ресурсів та державного моніторингу навколишнього природного середовища. Член підкомітетів з питань поводження з відходами, подолання наслідків Чорнобильської катастрофи та з питань охорони і раціонального використання надр, водних ресурсів.

Президент Федерації вільної боротьби Івано-Франківської області, з 2018 року – віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Контакти прес-служби: +380 96 728 0432
[email protected]
Авторське право © 2020-2024 Народний депутат України — Прощук Едуард Петрович. Всі права захищено.
+
Підписуйся та дізнавайся про новини першим!